شروع کار فریلنسینگ

شروع کار فریلنسینگ

فریلنسری امروزه به یکی از پرطرفدارترین مشاغل در میان افراد مختلف با حرفه ‌های متفاوت تبدیل شده است چرا که با سبک زندگی پر مشغله و البته تنوع طلب انسان قرن بیست و یک جور در می آید. علاوه بر آن به سبب شیوع بیماری کرونا، بسیاری از افرادی که نمی‌ توانند شغل خود را در این ایام ادامه دهند رو به فریلنسری آورده ‌اند و به همین دلیل لازم است تا برای شروع کار فریلنسینگ به طور دقیق بدانند باید چگونه شروع کنند. در این مقاله نکات مهم پیرامون این مبحث را معرفی می‌ کنیم.

  • انتظار نداشته باشید که در همان اول کار درآمد آنچنانی داشته باشید و پول زیادی دریافت کنید. بله، درست است که شنیده اید فریلنسرهای موفق می توانند به صورت سالانه در آمد بسیار زیادی داشته باشند اما راهی طولانی در پیش خواهید داشت برای این که به این جایگاه برسید. توصیه می شود حداقل سه ماه به خود فرصت دهید و بعد ببینید آیا زحماتتان به بار نشسته است یا خیر. اهداف خود را واقع بینانه نگه دارید و از قبل برنامه ریزی کنید و این را بدانید که مستقل بودن، زمان می برد.

Starting Freelacing Job

  • در همان شروع کار مرزهای مورد نظر را مشخص کنید. فریلنسرها به صورت آزادانه کار می کنند و ممکن است حفظ مرز زندگی شخصی و زندگی حرفه ای برای عده ای در این میان سخت شود چرا که همه کاره و رئیس خودشان هستند و ممکن است به صورت افراطی به کار مدام بپردازند تا جایی که دیگر یک روز هیچ انرژی نخواهند داشت و یا برعکس، آنقدر کار را سهل بگیرند که نتوانند درآمد کافی داشته باشند.
  • مدیریت مالی در شروع کار فریلنسینگ بسیار مهم است. شما باید قادر باشید درآمد خود را با مخارج خود هماهنگ کنید. از آن جا که شما خودتان برای پروژه ها قیمت تعیین می‌ کنید، بهتر است سعی کنید قیمت ها را به گونه ای تنظیم کنید که در انتهای ماه با بی پولی مواجه نشوید. در عین حال باید قیمت ها به گونه ای باشند که مشتریان شما راضی باشند؛ نه خیلی زیاد و نه خیلی کم.
  • درست است که باید در ابتدای کار خود استانداردهای خاصی را تعیین کنید اما خود را در این استانداردها محبوس نکنید. شما همان گونه که در این کار روز به روز پیش می روید، پیشرفت نیز خواهید داشت و این موضوع یعنی به مرور زمان شما به یک برند تبدیل خواهید شد و ارزش کار شما بالا می آید. وقتی چنین اتفاقی افتاد، شما باید قیمت های خود را افزایش دهید و کیفیت کار خود را با حفظ خلاقیت و استانداردهای موجود بازار آن حوزه پیش ببرید؛ پس همیشه آماده تغییر باشید.
  • در شروع کار فریلنسینگ ، نگاهی به بهترین ها در زمینه کاری خود بیندازید و تا جایی که می توانید الهام بگیرید؛ عادت های مشابه را توسعه دهید، از همان روش ها، میانبرها، تنظیمات و اصول استفاده کنید؛ حتی پیراهن های رنگی که آن ها می پوشند را امتحان کنید. واقعیت این است: موفقیت سرنخی برجای می گذارد، آن ها پنهان نیستند، شما فقط باید به دنبال آن ها بگردید و یافته ها را با گردش کار خود ادغام کنید.
حتما بخوانید  چطور یک مترجم دورکار باشیم

 

 

converted freelancer22

بهترین قیمت انجام پروژه‌های دانشجویی

تحقیقات دانشجویی خود را به ما بسپارید.

مقالات مرتبط :

Hassas

نویسنده از: 1400-04-28

دیدگاه خود را بنویسید

icon6درباره  ما

about us

دفتر فنی نام برندی است که در اردیبهشت ماه 1399 بصورت کامل و رسمی در دنیای وب فعالیت خود را در حوزه فریلنسری آغاز کرده است. و برای دانشجویان ارزش زیادی کسب کرده است.

 سعی ما بر این است که هر ایرانی که به تخصصی نیاز دارد بتواند به دنیای اینترنت و وب بپیوندد و از طریق آن به درآمد و درخشش در جامعه برسد.

زندگی فرصت کوتاهی برای هر انسانی است ، و هیچکس دوبار زندگی نمی کند.  هدف ما بر مبنای پیروزی جامعه است و آرزو داریم که کشور عزیزمان ایران بتواند روزی بالاترین ها را در بین بقیه کشور ها داشته باشد.

با هم بودن باعث شروع است ، با هم ماندن باعث پیشرفت و در کنار هم کار کردن یک موفقیت است…

دفتر فنی مرجعی برای پاسخگویی به نیازهای شما در زمینه فریلنسری و انجام پروژه های دانشجویی بصورت دور کاری  است . ما همواره در تلاش هستیم که برای افزایش ارائه خدمات پروژه های دانشجویی قدم برداریم ، تا بتوانیم سهمی کوچک در رشد و توسعه کسب‌وکار شما داشته باشیم.

شما در دفتر فنی میتوانید یک تیم پشتیبانی قوی را تجربه کنید، که این یکی از بزرگترین دستاوردهای ما و یکی از مهم ترین عوامل تمایز ما نسبت به دیگران است که منجر به رضایت و اعتماد کاربران نسبت به تیم دفتر فنی شده است. پس تلاش می‌کنیم تا اعتماد شما را به بزرگترین دارایی خودمان تبدیل کنیم.


امروزه با پیشرفت تکنولوژی و افزایش ضریب استفاده از اینترنت، شکل و مفهوم کار دستخوش تغییرات زیادی شده است. این تغییرات فرصت‌‌های فراوانی را در اختیار کارآفرینان، متخصصین و افراد علاقه‌مند به تکنولوژی‌‌های جدید‌‌ می‌گذارد.

فریلنسینگ یا دورکاری، شیوه ای از کار است که در آن متخصصین، بدون نیاز به حضور دائمی در دفتر کار یا تعهد بلند مدت به یک شرکت، به صورت پروژه ای، خدمات حرفه ای خود را به کسب و کارها ارائه می‌دهند. همگام شدن با تغییرات و شیوه‌‌های جدید، رمز موفقیت هر فرد یا سازمان موفقی است. دفتر فنی به منظور تسهیل ارائه خدمات و افزایش رقابت پذیری کسب و کارها و همچنین فراهم آوردن فرصت کاری برابر برای متخصصین، اقدام به طراحی پلتفرم برون سپاری پروژه‌‌های کوچک و بزرگ دانشجویی را بصورت تخصصی نموده است.

متخصصین فریلنسر یا دورکار، با مهارت‌‌هایی مانند برنامه نویسی، طراحی سایت، طراحی گرافیک و دیزاین، تولید محتوا، ترجمه، سئو و سایر مهارت‌‌ها مهندسی قادرند بدون محدودیت‌های معمول مکانی یا زمانی، با ارائه خدمات خود به صورت آنلاین و اینترنتی کسب درآمد نمایند. کارآفرینان و صاحبان کسب و کار با امکان دسترسی به بانک اطلاعاتی بزرگی از متخصصین از تمامی نقاط‌‌ می‌توانند پروژه های دانشجویی مورد نیاز خود را با کیفیت بهتر و قیمت مناسب تری تحویل بگیرند و بهره وری و رقابت پذیری خود را افزایش دهند. این خدمات‌‌ می‌تواند شامل انجام پروژه های دانشجویی ، مقاله نویسی ، پایان نامه ،مهندسی ، طراحی وبسایت ، برنامه نویسی، ساخت اپلیکیشن موبایل، طراحی لوگو و کاتالوگ ، تهیه محتوای نوشتاری و تصویری ، ساخت تیزر تبلیغاتی ، تایپ، ترجمه متون و سایر خدمات حرفه ای مرتبط با پروژه های دانشجویی باشد.

K 0
تعداد پروژه ها
% 0
پروژه های موفق
K 0
فریلنسرها