بهترین قیمت انجام پروژه‌های دانشجویی

طراحی اپلیکیشن‌های حرفه ای

 

 

10 min

اپلیکیشن‌ها را می‌توان جدید ترین ابزار ارتباط اجتماعی و فروش هر کسب و کاری در نظر گرفت.

 

طراحی اپلیکیشن حرفه ای

امروزه تبلیغات شکلی نوین و کاربردی تر به خود گرفته است.دیگر چاپ پوستر یا بنرهای تبلیغاتی نمی‌توانند تنها راهکار مناسب و کاربردی برای فروش بیشتر و برند شدن در نظر گرفته شوند.

با پیشرفت تکنولوژی و سیر صعودی شکل تبلیغات این عرصه با دگرگونی‌های زیادی همراه شده، وب سایت‌های فروش، تبلیغات در صفحات مجازی و بسیاری دیگر از انواع تبلیغات امروزه کاربردی تر از روش‌های قدیمی هستند.

در این میان اپلیکیشن‌های فروش و معرفی محصول، چند سالی است که در مرکز توجه کسب و کارها قرار گرفته اند از این رو می‌توان جدید ترین عنصر تبلیغاتی مدرن را طراحی اپلیکیشن‌ حرفه ای معرفی کرد.

بازار داغ اپلیکیشن‌ها در کسب و کار

وجود اپلیکیشن‌ها موجب می‌شوند تا دسترسی به خدمات و مزایا به راحتی انجام گیرد. از طرف دیگر اپلیکیشن‌ها در حقیقت مشاورانی برای فروش محسوب می‌شوند. در نبود فرد بازاریاب یا در غیاب مشاوران اصلی کسب و کار یا فروشندگان، این اپلیکیشن‌ها هستند که وظیفۀ اصلی تبلیغات و معرفی کار یا خدمات را بر عهده دارند.

فرد با مراجعه به اپلیکیشن مورد نظر می‌تواند به راحتی تمامی اطلاعات مورد نظر خود را جمع آوری کرده و بدون صرف هزینه یا رفت و آمد اضافی اطلاعاتی جامع و کاربردی در مورد نیاز خود بدست آورد. طراحی اپلیکیشن‌ حرفه ای پیچیدگی‌های مخصوص به خود را دارد اما امروزه و با ظهور تکنولوژی‌های جدید روش‌های آسان‌تری هم برای داشتن یک اپلیکیشن حرفه ای وجود دارد

 

 

Mobile Marketing bro 1024x1024 1

امروزه برای ساخت اپلیکیشن‌های کاربردی نیازی به کد نویسان تخصصی نیست.

 

 

اپلیکیشن و کد نویسی

در ابتدای ظهور اپلیکیشن‌ها تمامی این روند به وسیلۀ برنامه نویس‌های بسیار متخصص انجام می‌شد. اما نیاز بالای بازار و نیروی متخصص کم در این زمینه تولیدکنندگان اپلیکیشن‌ها را به سمتی نو هدایت کرد و آن امکان طراحی اپلیکیشن بدون داشتن دانش برنامه نویسی و کد نویسی بود. این کار موجب شد تا دسترسی زیادی برای افراد معمولی ایجاد شود و آن‌ها هم بتوانند به راحتی از این سیستم تبلیغاتی پر مخاطب استفاده کنند.

شرکت‌های کد نویسی و برنامه نویسی زیادی در این زمینه فعالیت خود را آغاز کردند و به شکلی نوین خدمات خود را به بازار ارائه دادند. طراحی اپلیکیشن حرفه ای امروزه دیگر در دسترس قشری خاص از جامعه قرار ندارد. با ظهور شکل جدید از کد نویسی سایت‌های اینترنتی (ورد پرس) دیگر نیازی به کد نویسی در بیشتر بخش‌ها وجود ندارد.

اپلیکیشن‌های اندروید و (ios)

دو سیستم عامل اصلی برای گوشی‌ها به صورت عمومی وجود دارند که یکی برای شرکت اپل و دیگری برای گوشی‌های معمولی (اندروید) ساخته شده اند. البته انواع دیگری هم در بازار وجود دارند که در نهایت کمتر از دو سیستم عامل گفته شده تولید و عرضه می‌شوند. اپلیکیشن‌ها باید قابلیت بارگذاری در هر دو سیستم عامل را داشته باشند این کار می‌توان به تعداد فروش یا دانلود اپلیکیشن کمک زیادی کند. شما می‌توانید با ساخت اپ به وسیلۀ اپلیکیشن‌های آنلاین تمامی نیاز‌های خود را برطرف کرده و به سیلقۀ  خود سایت‌ها یا اپ‌های تجاری طراحی اپلیکیشن حرفه ای خود را بر عهده بگیرید. گسترده بودن انواع ماژول‌ها و انعطاف پذیر بالای این اپ‌های آنلاین، موجب شده تا افراد کمی برای ساخت اپلیکیشن مورد نظر به برنامه نویسانی بسیار ماهر نیاز داشته باشند.

 

 

 

25 app single size

شما با استفاده از اپلیکیشن‌های فروش یا خدمات می‌توانید راه‌ها بهتری برای فروش یا ارتباط با مشتری ایجاد کنید.

 

 

 

مقرون به صرفه بودن

یکی دیگر از مهم ترین امتیازهای استفاده از اپلیکیشن ارتباط مستقیم با مشتری و قیمت مناسب این شکل از اپ‌ها (اپلیکیشن‌ها یا سایت‌های آنلاین ساخت اپ) است. شما با داشتن این شکل از اپلیکیشن می‌توانید هزینه‌های بسیار کمی برای توسعۀ کسب و کار خود هزینه کنید. معمولاً هزینۀ زیادی لازم است تا شما بتوانید به کمک یک برنامه نویس اپلیکیشنی مناسب برای کسب و کار خود طراحی و تولید کنید. اما با این روش در بسیاری از هزینه‌ها صرفه جوبی شده و شما به، بروز ترین روش تبلیغات هم مجهز کی‌شوید.

دو نکتۀ بسیار مهم در طراحی اپلیکیشن

به خاطر داشته باشید هر نوع تبلیغاتی نیاز به طراحی مناسب و البته  استانداردهای مشخصی دارد.  اگر بخواهیم به استانداردهایی مناسب و نکاتی کلیدی در ساخت اپلیکیشن اشاره کنیم باید به موارد زیر را در نظر بگیرید.

  • انتخاب طراحی مناسب با خدمات یا محصول: این که از چه رنگ، طرح و حتی چگونه بخش بندی در اپلیکیشن خود استفاده کنید موضوعی بسیار مهم و حیاتی در پیشرفت تبلیغاتی شما به شمار می‌رود. بهتر است برای ترکیب کلی اپلیکیشن خود از رنگ‌های سازمانی یا خدماتی شرکت یا کسب و کار خودتان استفاده کنید. این راه می‌تواند هویت کاری شما را در اپلیکیشن نشان دهد.

جلوه‌های بصری: به خاطر داشته باشید نباید اپلیکیشن شما دارای پیچیدگی‌های زیادی باشد. رابطۀ کاربری راحت و در عین حال جذابیت بصری متعادل از ویژگی‌های اصلی ساخت یک اپلیکیشن به شمار می‌روند

Hassas

نویسنده از: 1400-04-28

دیدگاه خود را بنویسید

icon6درباره  ما

about us

دفتر فنی نام برندی است که در اردیبهشت ماه 1399 بصورت کامل و رسمی در دنیای وب فعالیت خود را در حوزه فریلنسری آغاز کرده است. و برای دانشجویان ارزش زیادی کسب کرده است.

 سعی ما بر این است که هر ایرانی که به تخصصی نیاز دارد بتواند به دنیای اینترنت و وب بپیوندد و از طریق آن به درآمد و درخشش در جامعه برسد.

زندگی فرصت کوتاهی برای هر انسانی است ، و هیچکس دوبار زندگی نمی کند.  هدف ما بر مبنای پیروزی جامعه است و آرزو داریم که کشور عزیزمان ایران بتواند روزی بالاترین ها را در بین بقیه کشور ها داشته باشد.

با هم بودن باعث شروع است ، با هم ماندن باعث پیشرفت و در کنار هم کار کردن یک موفقیت است…

دفتر فنی مرجعی برای پاسخگویی به نیازهای شما در زمینه فریلنسری و انجام پروژه های دانشجویی بصورت دور کاری  است . ما همواره در تلاش هستیم که برای افزایش ارائه خدمات پروژه های دانشجویی قدم برداریم ، تا بتوانیم سهمی کوچک در رشد و توسعه کسب‌وکار شما داشته باشیم.

شما در دفتر فنی میتوانید یک تیم پشتیبانی قوی را تجربه کنید، که این یکی از بزرگترین دستاوردهای ما و یکی از مهم ترین عوامل تمایز ما نسبت به دیگران است که منجر به رضایت و اعتماد کاربران نسبت به تیم دفتر فنی شده است. پس تلاش می‌کنیم تا اعتماد شما را به بزرگترین دارایی خودمان تبدیل کنیم.


امروزه با پیشرفت تکنولوژی و افزایش ضریب استفاده از اینترنت، شکل و مفهوم کار دستخوش تغییرات زیادی شده است. این تغییرات فرصت‌‌های فراوانی را در اختیار کارآفرینان، متخصصین و افراد علاقه‌مند به تکنولوژی‌‌های جدید‌‌ می‌گذارد.

فریلنسینگ یا دورکاری، شیوه ای از کار است که در آن متخصصین، بدون نیاز به حضور دائمی در دفتر کار یا تعهد بلند مدت به یک شرکت، به صورت پروژه ای، خدمات حرفه ای خود را به کسب و کارها ارائه می‌دهند. همگام شدن با تغییرات و شیوه‌‌های جدید، رمز موفقیت هر فرد یا سازمان موفقی است. دفتر فنی به منظور تسهیل ارائه خدمات و افزایش رقابت پذیری کسب و کارها و همچنین فراهم آوردن فرصت کاری برابر برای متخصصین، اقدام به طراحی پلتفرم برون سپاری پروژه‌‌های کوچک و بزرگ دانشجویی را بصورت تخصصی نموده است.

متخصصین فریلنسر یا دورکار، با مهارت‌‌هایی مانند برنامه نویسی، طراحی سایت، طراحی گرافیک و دیزاین، تولید محتوا، ترجمه، سئو و سایر مهارت‌‌ها مهندسی قادرند بدون محدودیت‌های معمول مکانی یا زمانی، با ارائه خدمات خود به صورت آنلاین و اینترنتی کسب درآمد نمایند. کارآفرینان و صاحبان کسب و کار با امکان دسترسی به بانک اطلاعاتی بزرگی از متخصصین از تمامی نقاط‌‌ می‌توانند پروژه های دانشجویی مورد نیاز خود را با کیفیت بهتر و قیمت مناسب تری تحویل بگیرند و بهره وری و رقابت پذیری خود را افزایش دهند. این خدمات‌‌ می‌تواند شامل انجام پروژه های دانشجویی ، مقاله نویسی ، پایان نامه ،مهندسی ، طراحی وبسایت ، برنامه نویسی، ساخت اپلیکیشن موبایل، طراحی لوگو و کاتالوگ ، تهیه محتوای نوشتاری و تصویری ، ساخت تیزر تبلیغاتی ، تایپ، ترجمه متون و سایر خدمات حرفه ای مرتبط با پروژه های دانشجویی باشد.

K 0
تعداد پروژه ها
% 0
پروژه های موفق
K 0
فریلنسرها