آشنایی با مزایای فریلنسینگ

آشنایی با مزایای فریلنسینگ

مقدمه

پیشرفت تکنولوژی و فضای مجازی در همه بخش‌های زندگی افراد تغییراتی را به وجود آورده است. این تغییرات بسیار گسترده بوده و شغل افراد را نیز تحت تاثیر قرار داده است. شاید شما نیز از آن دسته افرادی باشید که در سایت‌ها و آگهی‌های مختلفی که برای استخدام افراد منتشر می‌شود، به وفور واژه فریلنسینگ را شنیده باشید. و یا افرادی را دیده باشید که به صورت فریلنسری مشغول به کار هستند. اما شاید شما نیز مانند بسیاری از افراد دیگر به سادگی از کنار این واژه‌ها گذشته باشید و در پی فهم معنای آن نبوده اید. در اینجا قصد داریم ابتدا شما را با واژه‌های فریلنسری و فریلنسینگ آشنا کرده و سپس مزایای فریلنسینگ را نام برده تا شما را با این فضای شغلی بیشتر آشنا کنیم.

مفهوم و مزایای فریلنسینگ در زبان فارسی

فریلنسینگ FreeLancing که یک واژه لاتین می‌باشد، در زبان فارسی به معنای آزاد کار است. یعنی فردی که خودش رئیس خودش بوده و بدون محدودیت مکانی و زمانی یک پروژه را که در حوزه اختیاری اوست، قبول کرده و برای کارفرما انجام می‌دهد.

البته هنگام قبول پروژه معمولا یک بازه زمانی برای تحویل پروژه در نظر گرفته می‌شود اما منظور ما از عدم وجود محدودیت زمانی این است که فردی که پروژه را انجام می‌دهد می‌تواند آن را در هر ساعتی از شبانه روز انجام دهد و از این بابت محدودیتی ندارد.

حتما بخوانید  نکاتی مهم درباره انجام پروژه‌های شیمی

مفهوم فریلنسر در زبان فارسی

فریلنسر FreeLancer نیز یک واژه لاتین بوده و به فردی گفته می‌شود که به صورت فریلنسینگ کار می‌کند. یک فرد فریلنسر اغلب دارای تخصص در یک حوزه خاص می‌باشد و به صورت پروژه ای فعالیت انجام می‌دهد.

Best ideas about second job 1 e1627024569194

مزایای فریلنسینگ چیست؟

رشد حوزه فریلنسینگ نشانگر این موضوع بوده است که این حوزه بسیار درآمدزا بوده و دارای مزایایی می‌باشد که افراد را به خود جذب کرده است. در ادامه راجع به مزایای فریلنسینگ توضیحات بیشتری را ارائه می‌دهیم.

اولین مزیتی که همگان در فضای فریلنسینگ در همان نگاه اول متوجه می‌شوند این است که یک فریلنسر هیچ رئیسی نداشته و خود رئیس کار خود می‌باشد.

مزیت دیگری که در بالا نیز تا حدودی به آن اشاره کردیم این است که یک فریلنسر هیچ محدودیت زمانی و مکانی ندارد.

یعنی می‌تواند در هر ساعتی از شبانه روز و یا در هر مکانی که شرایط مناسب باشد، پروژه را به راحتی انجام دهد. بنابراین یک فریلنسر می‌تواند به عنوان یک فرد دورکار نیز به انجام فعالیت خود بپردازد.

به همین دلیل است که یک فرد شاغل اغلب شغل فریلنسری را به عنوان شغل دوم خود نیز انتخاب می‌کند زیرا می‌تواند در پایان روز به انجام پروژه‌های فریلنسری بپردازد. علاوه بر آن می‌توان پروژه‌های فریلنسری را حتی در مسافرت نیز انجام داد و کسب درآمد کرد. عدم داشتن محدودیت مکانی در انجام پروژه‌ها باعث می‌شود یک فریلنسر بابت مکانی که در آن فعالیت انجام می‌دهد حق انتخاب بیشتری داشته و برای آن هزینه ای پرداخت نکند.

حتما بخوانید  نکات مهم و کاربردی جهت تایپ پروژه‌های دانشجویی توسط دفاتر خدماتی

download 15

مزایای دیگر شغل دورکاری
  • از جمله مزایای فریلنسینگ این است که یک فریلنسر می‌تواند به راحتی بین پروژه‌های مختلف انتخاب مناسب را انجام دهد و نیازی نیست که یک پروژه را بر خلاف میل باطنی اش انجام دهد.
  • امکان رشد و پیشرفت برای یک فریلنسر فراهم بوده و فرد می‌تواند با افزایش تخصص و مهارت خود در زمینه خاص، پروژه‌های تخصصی‌تر را قبول کرده و از آن طریق از لحاظ مالی نیز رشد کند. در واقع برای افزایش حقوق، نیاز به تایید فرد دیگری یا رئیس نداشته و خود می‌تواند به راحتی با افزایش مهارت و ساعت کاری باعث افزایش درآمد خود شود.
  • به یک فریلنسر مالیات تعلق نمی‌گیرد. بنابراین نیازی نیست بخشی از حقوق ماهانه خود را به عنوان مالیات کنار بگذارد. یک فریلنسر نهایت هزینه ای که پرداخت می‌کند حق الزحمه شرکت‌هایی است که پروژه مورد نظر را برای او پیدا کرده اند. البته اگر فریلنسر بتواند مستقیم با مشتری ارتباط برقرار کرده و با شرکت‌های واسطه گر کار نکند، این هزینه را نیز نباید پرداخت کند.
  • از دیگر مزایای فریلنسینگ می‌توان به این مورد اشاره کرد که برنامه ریزی زندگی یک فریلنسر صرفا توسط خود او انجام می‌شود. بنابراین هر زمانی که مشکلی وجود داشت و یا نیاز به استراحت داشت می‌تواند به راحتی از کار صرف نظر کرده و استراحت کند.
حتما بخوانید  ۱۰ نکته کاربردی برای کسانی که میخواهند یک فریلنسر موفق باشند

مقالات مرتبط

بهترین قیمت انجام پروژه‌های دانشجویی

تحقیقات دانشجویی خود را به ما بسپارید.

Hassas

نویسنده از: 1400-04-28

دیدگاه خود را بنویسید

icon6درباره  ما

about us

دفتر فنی نام برندی است که در اردیبهشت ماه 1399 بصورت کامل و رسمی در دنیای وب فعالیت خود را در حوزه فریلنسری آغاز کرده است. و برای دانشجویان ارزش زیادی کسب کرده است.

 سعی ما بر این است که هر ایرانی که به تخصصی نیاز دارد بتواند به دنیای اینترنت و وب بپیوندد و از طریق آن به درآمد و درخشش در جامعه برسد.

زندگی فرصت کوتاهی برای هر انسانی است ، و هیچکس دوبار زندگی نمی کند.  هدف ما بر مبنای پیروزی جامعه است و آرزو داریم که کشور عزیزمان ایران بتواند روزی بالاترین ها را در بین بقیه کشور ها داشته باشد.

با هم بودن باعث شروع است ، با هم ماندن باعث پیشرفت و در کنار هم کار کردن یک موفقیت است…

دفتر فنی مرجعی برای پاسخگویی به نیازهای شما در زمینه فریلنسری و انجام پروژه های دانشجویی بصورت دور کاری  است . ما همواره در تلاش هستیم که برای افزایش ارائه خدمات پروژه های دانشجویی قدم برداریم ، تا بتوانیم سهمی کوچک در رشد و توسعه کسب‌وکار شما داشته باشیم.

شما در دفتر فنی میتوانید یک تیم پشتیبانی قوی را تجربه کنید، که این یکی از بزرگترین دستاوردهای ما و یکی از مهم ترین عوامل تمایز ما نسبت به دیگران است که منجر به رضایت و اعتماد کاربران نسبت به تیم دفتر فنی شده است. پس تلاش می‌کنیم تا اعتماد شما را به بزرگترین دارایی خودمان تبدیل کنیم.


امروزه با پیشرفت تکنولوژی و افزایش ضریب استفاده از اینترنت، شکل و مفهوم کار دستخوش تغییرات زیادی شده است. این تغییرات فرصت‌‌های فراوانی را در اختیار کارآفرینان، متخصصین و افراد علاقه‌مند به تکنولوژی‌‌های جدید‌‌ می‌گذارد.

فریلنسینگ یا دورکاری، شیوه ای از کار است که در آن متخصصین، بدون نیاز به حضور دائمی در دفتر کار یا تعهد بلند مدت به یک شرکت، به صورت پروژه ای، خدمات حرفه ای خود را به کسب و کارها ارائه می‌دهند. همگام شدن با تغییرات و شیوه‌‌های جدید، رمز موفقیت هر فرد یا سازمان موفقی است. دفتر فنی به منظور تسهیل ارائه خدمات و افزایش رقابت پذیری کسب و کارها و همچنین فراهم آوردن فرصت کاری برابر برای متخصصین، اقدام به طراحی پلتفرم برون سپاری پروژه‌‌های کوچک و بزرگ دانشجویی را بصورت تخصصی نموده است.

متخصصین فریلنسر یا دورکار، با مهارت‌‌هایی مانند برنامه نویسی، طراحی سایت، طراحی گرافیک و دیزاین، تولید محتوا، ترجمه، سئو و سایر مهارت‌‌ها مهندسی قادرند بدون محدودیت‌های معمول مکانی یا زمانی، با ارائه خدمات خود به صورت آنلاین و اینترنتی کسب درآمد نمایند. کارآفرینان و صاحبان کسب و کار با امکان دسترسی به بانک اطلاعاتی بزرگی از متخصصین از تمامی نقاط‌‌ می‌توانند پروژه های دانشجویی مورد نیاز خود را با کیفیت بهتر و قیمت مناسب تری تحویل بگیرند و بهره وری و رقابت پذیری خود را افزایش دهند. این خدمات‌‌ می‌تواند شامل انجام پروژه های دانشجویی ، مقاله نویسی ، پایان نامه ،مهندسی ، طراحی وبسایت ، برنامه نویسی، ساخت اپلیکیشن موبایل، طراحی لوگو و کاتالوگ ، تهیه محتوای نوشتاری و تصویری ، ساخت تیزر تبلیغاتی ، تایپ، ترجمه متون و سایر خدمات حرفه ای مرتبط با پروژه های دانشجویی باشد.

K 0
تعداد پروژه ها
% 0
پروژه های موفق
K 0
فریلنسرها