بررسی مزایای استخدام فریلنسر

بررسی مزایای استخدام فریلنسر

مقدمه

قبل از توضیح مزایای استخدام فریلنسر باید به این سوال پاسخ داده شود که فریلنسر کیست؟ این اصطلاح به اشخاصی گفته می شود که حرفه و تخصص خود را به صورت فردی انجام می دهند. این افراد بدون نیاز به سازمان و شرکت ها به صورت انفرادی برای مجموعه های مورد نظر خود فعالیت می کنند. در واقع این شخص می تواند برای کارفرما های متعدد، به طور همزمان کار کند.

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و دسترسی اکثر افراد به اینترنت، فضای مناسبی برای پیشرفت های فردی ایجاد شده است. افراد فریلنسر معمولا افرادی خلاق هستند که با نوآوری می توانند به درآمد های بالا برسند. فریلنسری به عنوان یک شغل پاره وقت و یا تمام وقت در نظر گرفته می شود. بنابراین استخدام فریلنسر می تواند تا حد زیادی به پیشرفت کسب و کار کمک کند.

استخدام فریلنسر برای کارفرما چه مزایایی دارد؟

فریلنسینگ به معنای آزاد کاری است. اشخاصی که به صورت فریلنسر مشغول به فعالیت هستند، کارهای خود را به صورت پروژه ای انجام می دهند. یک شخص فریلنسر وابسته به مکان و زمان نیست و دارای آزادی عمل زیادی است. در واقع بعد از استخدام، نیازی به حضورش در محل کار نیست. اما استخدام این اشخاص چه تاثیری روی پیشرفت کسب و کار دارد؟ مزایای استخدام فریلنسر چه می باشد؟ با توجه به اینکه در دنیای امروز استخدام به صورت سنتی نیز انجام می شود، استخدام افراد به صورت دورکاری و فریلنسری می تواند موجب پیشرفت کسب و کار شود. دلیل این امر تعیین زمان برای انجام پروژه و کاهش میزان هدر رفت زمان می باشد.

حتما بخوانید  نکات مهم و کاربردی جهت تایپ پروژه‌های دانشجویی توسط دفاتر خدماتی

freelance writer 1

مزایا و معایب فریلنسینگ

به دلیل اینکه فریلنسرها وابسته به هیچ مجموعه و ارگانی نیستند، کیفیت کار آنها بسیار بالا می باشد. فریلنسر ها بدون نیاز به دیدار کارفرما، صرفا پروژه ها را از طریق آنلاین برای کارفرما ارسال می کنند. بنابراین کیفیت کار تولید شده در درجه اول توجه کارفرما را جلب می کند. در صورت ارائه کار بی کیفیت، این شخص به طور طبیعی از گردونه استخدام خارج می شود. شاید این از مزایای استخدام فریلنسر برای کارفرما محسوب شود، اما برای کار فریلنسری یک عیب به حساب می آید. زیرا این شخص دارای حقوق ثابتی نیست و تنها در صورت ارائه کار با کیفیت می تواند نظر کارفرما را جلب کند.

Who is a freelancer

 

ویژگی های یک فریلنسر موفق چه هستند؟

رکن اول در انجام کارفریلنسری، نوآوری و ارائه کار با کیفیت است. داشتن مهارتی که دیگران از انجام آن عاجز هستند و شما به بهترین نحو ممکن انجام می دهید، یک مزیت محسوب می شود. اگر می خواهید نظر کارفرما را جلب کنید، باید یک رزومه قوی داشته باشید. تنها در این صورت است که می توانید در انجام کار موفق باشید. بنابراین مزایای استخدام فریلنسر برای کارفرما از دلایل استفاده از چنین اشخاصی است. امروزه فریلنسری به یک شغل اول برای افراد تبدیل شده است.

حتما بخوانید  نکات مهم برای شروع کار فریلنسینگ

 

مقالات مرتبط :

Hassas

نویسنده از: 1400-04-28

دیدگاه خود را بنویسید

icon6درباره  ما

about us

دفتر فنی نام برندی است که در اردیبهشت ماه 1399 بصورت کامل و رسمی در دنیای وب فعالیت خود را در حوزه فریلنسری آغاز کرده است. و برای دانشجویان ارزش زیادی کسب کرده است.

 سعی ما بر این است که هر ایرانی که به تخصصی نیاز دارد بتواند به دنیای اینترنت و وب بپیوندد و از طریق آن به درآمد و درخشش در جامعه برسد.

زندگی فرصت کوتاهی برای هر انسانی است ، و هیچکس دوبار زندگی نمی کند.  هدف ما بر مبنای پیروزی جامعه است و آرزو داریم که کشور عزیزمان ایران بتواند روزی بالاترین ها را در بین بقیه کشور ها داشته باشد.

با هم بودن باعث شروع است ، با هم ماندن باعث پیشرفت و در کنار هم کار کردن یک موفقیت است…

دفتر فنی مرجعی برای پاسخگویی به نیازهای شما در زمینه فریلنسری و انجام پروژه های دانشجویی بصورت دور کاری  است . ما همواره در تلاش هستیم که برای افزایش ارائه خدمات پروژه های دانشجویی قدم برداریم ، تا بتوانیم سهمی کوچک در رشد و توسعه کسب‌وکار شما داشته باشیم.

شما در دفتر فنی میتوانید یک تیم پشتیبانی قوی را تجربه کنید، که این یکی از بزرگترین دستاوردهای ما و یکی از مهم ترین عوامل تمایز ما نسبت به دیگران است که منجر به رضایت و اعتماد کاربران نسبت به تیم دفتر فنی شده است. پس تلاش می‌کنیم تا اعتماد شما را به بزرگترین دارایی خودمان تبدیل کنیم.


امروزه با پیشرفت تکنولوژی و افزایش ضریب استفاده از اینترنت، شکل و مفهوم کار دستخوش تغییرات زیادی شده است. این تغییرات فرصت‌‌های فراوانی را در اختیار کارآفرینان، متخصصین و افراد علاقه‌مند به تکنولوژی‌‌های جدید‌‌ می‌گذارد.

فریلنسینگ یا دورکاری، شیوه ای از کار است که در آن متخصصین، بدون نیاز به حضور دائمی در دفتر کار یا تعهد بلند مدت به یک شرکت، به صورت پروژه ای، خدمات حرفه ای خود را به کسب و کارها ارائه می‌دهند. همگام شدن با تغییرات و شیوه‌‌های جدید، رمز موفقیت هر فرد یا سازمان موفقی است. دفتر فنی به منظور تسهیل ارائه خدمات و افزایش رقابت پذیری کسب و کارها و همچنین فراهم آوردن فرصت کاری برابر برای متخصصین، اقدام به طراحی پلتفرم برون سپاری پروژه‌‌های کوچک و بزرگ دانشجویی را بصورت تخصصی نموده است.

متخصصین فریلنسر یا دورکار، با مهارت‌‌هایی مانند برنامه نویسی، طراحی سایت، طراحی گرافیک و دیزاین، تولید محتوا، ترجمه، سئو و سایر مهارت‌‌ها مهندسی قادرند بدون محدودیت‌های معمول مکانی یا زمانی، با ارائه خدمات خود به صورت آنلاین و اینترنتی کسب درآمد نمایند. کارآفرینان و صاحبان کسب و کار با امکان دسترسی به بانک اطلاعاتی بزرگی از متخصصین از تمامی نقاط‌‌ می‌توانند پروژه های دانشجویی مورد نیاز خود را با کیفیت بهتر و قیمت مناسب تری تحویل بگیرند و بهره وری و رقابت پذیری خود را افزایش دهند. این خدمات‌‌ می‌تواند شامل انجام پروژه های دانشجویی ، مقاله نویسی ، پایان نامه ،مهندسی ، طراحی وبسایت ، برنامه نویسی، ساخت اپلیکیشن موبایل، طراحی لوگو و کاتالوگ ، تهیه محتوای نوشتاری و تصویری ، ساخت تیزر تبلیغاتی ، تایپ، ترجمه متون و سایر خدمات حرفه ای مرتبط با پروژه های دانشجویی باشد.

K 0
تعداد پروژه ها
% 0
پروژه های موفق
K 0
فریلنسرها