بررسی مزایای استخدام فریلنسر

مقدمه

قبل از توضیح مزایای استخدام فریلنسر باید به این سوال پاسخ داده شود که فریلنسر کیست؟ این اصطلاح به اشخاصی گفته می شود که حرفه و تخصص خود را به صورت فردی انجام می دهند. این افراد بدون نیاز به سازمان و شرکت ها به صورت انفرادی برای مجموعه های مورد نظر خود فعالیت می کنند. در واقع این شخص می تواند برای کارفرما های متعدد، به طور همزمان کار کند.

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و دسترسی اکثر افراد به اینترنت، فضای مناسبی برای پیشرفت های فردی ایجاد شده است. افراد فریلنسر معمولا افرادی خلاق هستند که با نوآوری می توانند به درآمد های بالا برسند. فریلنسری به عنوان یک شغل پاره وقت و یا تمام وقت در نظر گرفته می شود. بنابراین استخدام فریلنسر می تواند تا حد زیادی به پیشرفت کسب و کار کمک کند.

استخدام فریلنسر برای کارفرما چه مزایایی دارد؟

فریلنسینگ به معنای آزاد کاری است. اشخاصی که به صورت فریلنسر مشغول به فعالیت هستند، کارهای خود را به صورت پروژه ای انجام می دهند. یک شخص فریلنسر وابسته به مکان و زمان نیست و دارای آزادی عمل زیادی است. در واقع بعد از استخدام، نیازی به حضورش در محل کار نیست. اما استخدام این اشخاص چه تاثیری روی پیشرفت کسب و کار دارد؟ مزایای استخدام فریلنسر چه می باشد؟ با توجه به اینکه در دنیای امروز استخدام به صورت سنتی نیز انجام می شود، استخدام افراد به صورت دورکاری و فریلنسری می تواند موجب پیشرفت کسب و کار شود. دلیل این امر تعیین زمان برای انجام پروژه و کاهش میزان هدر رفت زمان می باشد.

افراد فریلنسر به صورت پروژه ای فعالیت می کنند.

افراد فریلنسر به صورت پروژه ای فعالیت می کنند.

مزایا و معایب فریلنسینگ

به دلیل اینکه فریلنسرها وابسته به هیچ مجموعه و ارگانی نیستند، کیفیت کار آنها بسیار بالا می باشد. فریلنسر ها بدون نیاز به دیدار کارفرما، صرفا پروژه ها را از طریق آنلاین برای کارفرما ارسال می کنند. بنابراین کیفیت کار تولید شده در درجه اول توجه کارفرما را جلب می کند. در صورت ارائه کار بی کیفیت، این شخص به طور طبیعی از گردونه استخدام خارج می شود. شاید این از مزایای استخدام فریلنسر برای کارفرما محسوب شود، اما برای کار فریلنسری یک عیب به حساب می آید. زیرا این شخص دارای حقوق ثابتی نیست و تنها در صورت ارائه کار با کیفیت می تواند نظر کارفرما را جلب کند.

کسب در آمد از طریق دورکاری و فریلنسری

کسب در آمد از طریق دورکاری و فریلنسری

 

ویژگی های یک فریلنسر موفق چه هستند؟

رکن اول در انجام کارفریلنسری، نوآوری و ارائه کار با کیفیت است. داشتن مهارتی که دیگران از انجام آن عاجز هستند و شما به بهترین نحو ممکن انجام می دهید، یک مزیت محسوب می شود. اگر می خواهید نظر کارفرما را جلب کنید، باید یک رزومه قوی داشته باشید. تنها در این صورت است که می توانید در انجام کار موفق باشید. بنابراین مزایای استخدام فریلنسر برای کارفرما از دلایل استفاده از چنین اشخاصی است. امروزه فریلنسری به یک شغل اول برای افراد تبدیل شده است.

 

مقالات مرتبط :

2 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده

  1. معرفی بهترین سایت برای سفارش پروژه‌های دانشجویی | دفترفنی | انجام پروژه های دانشجویی

    […] بررسی مزایای استخدام فریلنسر […]

    پاسخ
  2. نکاتی مهم درباره انجام پروژه‌های شیمی | دفترفنی | انجام پروژه های دانشجویی

    […] فریلنسر، این افراد را در سایت‌ها و مراجع انجام پروژه‌های دانشجویی پیدا کنید؛ پس اگر در هر رشته‌ای که تخصص دارید قادر به […]

    پاسخ

نظر