مزایای استخدام فریلنسر برای کارفرما

مزایای استخدام فریلنسر برای کارفرما

پیشرفت تکنولوژی در دنیای امروزی در تمامی زمینه ها بسیار ملموس می باشد. پیشرفت در تکنولوژی باعث شده تا تمامی ابعاد زندگی افراد تحت تاثیر قرار گرفته و به سمت بهبود شرایط برود. این بهبود شرایط در وضعیت کسب و کار و مشاغل نیز بسیار به چشم می آید. یکی از جدیدترین و البته پراستقبال‌ترین فضاهای شغلی که در جامعه تعریف شده می باشد، فضای فریلنسینگ می باشد. اما فضای شغلی فریلنسینگ چگونه است؟ چرا امروزه فضای فریلنسینگ تا این اندازه محبوب شده است و کارفرماها تمایل پیدا کرده تا با فریلنسر ها همکاری داشته باشند؟ مزایای استخدام فریلنسر چیست؟ به عنوان یک کارفرما تحت چه شرایطی می‌توان به فضای فریلنسینگ اعتماد کرد و با آن ها همکاری داشت؟ در ادامه سعی داریم شما را با فضای فریلنسینگ بیشتر آشنا کرده و مزایای همکاری به صورت فریلنسری را برشماریم.

آشنایی با مفهوم فریلنسینگ و فریلنسر

FreeLancing که به معنی آزادکاری می باشد یک واژه پرتکرار در دنیای امروزی است. به فردی که در فضای فریلنسینگ به فعالیت و کسب درآمد می‌پردازد، فریلنسر می‌گویند. فریلنسرها اغلب پروژه‌های مختلفی را از کارفرمایان دریافت کرده و با توجه به تخصصی که دارند، در جهت اهداف کارفرمایان با آن ها همکاری می‌کنند. فریلنسرها وابسته به مکان و زمان خاصی نبوده و تحت هر شرایطی می‌توانند به فعالیت خود ادامه دهند. از این رو آزادی عمل زیادی دارند.

حتما بخوانید  ۱۰ دلیل قانع کننده برای اینکه چرا فریلنسینگ بهتر از سایر شغل هاست

download 14

استخدام به شکل فریلنسری بهتر است یا استخدام سنتی؟

  • به طور کلی استخدام های سنتی همواره به این صورت است که فردی را در ساعت مقرر در یک مکان مقرر برای کاری مشخص تعیین می‌کنند و ماهانه حقوق تعریف شده‌ای برای او در نظر می‌گیرند. اما در این میان امکان این که فرد در ساعت مشخص و در مکان مشخص حضور یابد ولی به فعالیت مورد نظر رسیدگی نکند بسیار زیاد است. یکی از مزایای استخدام فریلنسر نسبت به استخدام به شیوه‌‎ی سنتی این است که فریلنسر پروژه‎‌ی مورد نظر را دریافت کرده و بابت انجام پروژه دستمزد دریافت می کند. در واقع دستمزد یک فریلنسر را حضور وی در مکانی خاص بدون انجام کاری مفید تعیین نمی کند.
  • از طرفی دیگر به دلیل این که فریلنسرها به هیچ مجموعه و شرکتی وابسته نیستند و صرفا کیفیت کارشان تعیین کننده کیفیت دانش و تجربه آن ها می باشد، در انجام پروژه ها نهایت دقت را به خرج می دهند. زیرا به مرور زمان فریلنسر با کار بی‌کیفیت از گردونه رقابت در فضای فریلنسینگ حذف می شود و این بدترین اتفاقی است که می تواند برای یک فریلنسر بیفتد. زیرا یک فریلنسر حقوق ثابتی ندارد و منبع درآمد او صرفا مشتریان وی هستند.
حتما بخوانید  چه مواردی جزء مزایای فریلنسرینگ محسوب می شود

445624

  • استخدام به شیوه‎‌ی سنتی یک عیب بزرگ دیگر نیز دارد و آن هم محدودیت جغرافیایی می‎باشد. این جمله بدان معنا است که در صورتی که شما در مکانی زندگی می کنید که در حوزه مورد نظر شما متخصص وجود ندارد، مجبور هستید با نیروهای مبتدی پروژه خود را به پیش ببرید. اما مزایای استخدام فریلنسر، اینجا نیز به کمک کارفرما می آید و این محدودیت را از بین می‎برد. شما می توانید با اعتماد به فضای دورکاری، تمامی افراد متخصص در حوزه مورد نظرتان در کل کشور را برای شروع پروژه در کنار خود داشته باشید.
چگونه به یک فریلنسر اعتماد کنیم؟

مهم‎ترین دغدغه کارفرمایان در استخدام فریلنسرها معمولا مشکل عدم اعتماد به فریلنسر می باشد. البته این مشکل بسیار مهم بوده و نمی توان به راحتی از کنار آن عبور کرد زیرا ممکن است خسارت‎های جبران ناپذیری به همراه داشته باشد. اما راه حل این مشکل چیست؟

  • قبل از هرچیزی برای این که یک فریلنسر را بهتر بشناسید، پروفایل و رزومه وی را به خوبی بررسی کنید. حتی می توانید از فریلنسر بخواهید رزومه کاری بیشتری از خود برای شما بفرستد، تا بتوانید بررسی را با دقت بیشتری انجام دهید.
  • با توجه به این که پروژه شما به صورت دورکاری برای فریلنسر تعریف می شود، تمامی توضیحات لازم و کمک کننده را برای راحتی فریلنسر در اختیار او بگذارید تا بتوانید از مزایای استخدام فریلنسر به خوبی بهره‌مند شوید.
  • راه‎های ارتباطی شما با فریلنسر کمک می کند تا بهتر بتوانید نیروی خود را مدیریت کنید. بنابراین از همان ابتدا راه ارتباطی مشخصی برای نیروی دورکار تعریف کرده و ارتباط خود را با او حفظ کنید.
حتما بخوانید  آشنایی با پروژه دانشجویی و فریلنسر رشته معماری

بهترین قیمت انجام پروژه‌های دانشجویی

مقالات مرتبط

Hassas

نویسنده از: 1400-04-28

دیدگاه خود را بنویسید

icon6درباره  ما

about us

دفتر فنی نام برندی است که در اردیبهشت ماه 1399 بصورت کامل و رسمی در دنیای وب فعالیت خود را در حوزه فریلنسری آغاز کرده است. و برای دانشجویان ارزش زیادی کسب کرده است.

 سعی ما بر این است که هر ایرانی که به تخصصی نیاز دارد بتواند به دنیای اینترنت و وب بپیوندد و از طریق آن به درآمد و درخشش در جامعه برسد.

زندگی فرصت کوتاهی برای هر انسانی است ، و هیچکس دوبار زندگی نمی کند.  هدف ما بر مبنای پیروزی جامعه است و آرزو داریم که کشور عزیزمان ایران بتواند روزی بالاترین ها را در بین بقیه کشور ها داشته باشد.

با هم بودن باعث شروع است ، با هم ماندن باعث پیشرفت و در کنار هم کار کردن یک موفقیت است…

دفتر فنی مرجعی برای پاسخگویی به نیازهای شما در زمینه فریلنسری و انجام پروژه های دانشجویی بصورت دور کاری  است . ما همواره در تلاش هستیم که برای افزایش ارائه خدمات پروژه های دانشجویی قدم برداریم ، تا بتوانیم سهمی کوچک در رشد و توسعه کسب‌وکار شما داشته باشیم.

شما در دفتر فنی میتوانید یک تیم پشتیبانی قوی را تجربه کنید، که این یکی از بزرگترین دستاوردهای ما و یکی از مهم ترین عوامل تمایز ما نسبت به دیگران است که منجر به رضایت و اعتماد کاربران نسبت به تیم دفتر فنی شده است. پس تلاش می‌کنیم تا اعتماد شما را به بزرگترین دارایی خودمان تبدیل کنیم.


امروزه با پیشرفت تکنولوژی و افزایش ضریب استفاده از اینترنت، شکل و مفهوم کار دستخوش تغییرات زیادی شده است. این تغییرات فرصت‌‌های فراوانی را در اختیار کارآفرینان، متخصصین و افراد علاقه‌مند به تکنولوژی‌‌های جدید‌‌ می‌گذارد.

فریلنسینگ یا دورکاری، شیوه ای از کار است که در آن متخصصین، بدون نیاز به حضور دائمی در دفتر کار یا تعهد بلند مدت به یک شرکت، به صورت پروژه ای، خدمات حرفه ای خود را به کسب و کارها ارائه می‌دهند. همگام شدن با تغییرات و شیوه‌‌های جدید، رمز موفقیت هر فرد یا سازمان موفقی است. دفتر فنی به منظور تسهیل ارائه خدمات و افزایش رقابت پذیری کسب و کارها و همچنین فراهم آوردن فرصت کاری برابر برای متخصصین، اقدام به طراحی پلتفرم برون سپاری پروژه‌‌های کوچک و بزرگ دانشجویی را بصورت تخصصی نموده است.

متخصصین فریلنسر یا دورکار، با مهارت‌‌هایی مانند برنامه نویسی، طراحی سایت، طراحی گرافیک و دیزاین، تولید محتوا، ترجمه، سئو و سایر مهارت‌‌ها مهندسی قادرند بدون محدودیت‌های معمول مکانی یا زمانی، با ارائه خدمات خود به صورت آنلاین و اینترنتی کسب درآمد نمایند. کارآفرینان و صاحبان کسب و کار با امکان دسترسی به بانک اطلاعاتی بزرگی از متخصصین از تمامی نقاط‌‌ می‌توانند پروژه های دانشجویی مورد نیاز خود را با کیفیت بهتر و قیمت مناسب تری تحویل بگیرند و بهره وری و رقابت پذیری خود را افزایش دهند. این خدمات‌‌ می‌تواند شامل انجام پروژه های دانشجویی ، مقاله نویسی ، پایان نامه ،مهندسی ، طراحی وبسایت ، برنامه نویسی، ساخت اپلیکیشن موبایل، طراحی لوگو و کاتالوگ ، تهیه محتوای نوشتاری و تصویری ، ساخت تیزر تبلیغاتی ، تایپ، ترجمه متون و سایر خدمات حرفه ای مرتبط با پروژه های دانشجویی باشد.

K 0
تعداد پروژه ها
% 0
پروژه های موفق
K 0
فریلنسرها