چه مواردی جزء مزایای فریلنسرینگ محسوب می شود

مزایای فریلنسرینگ

احتمالا بیشتر شما راجع به شغل فریلنسری و مزایای فریلنسرینگ شنیده اید. این شغل به تازگی مورد توجه افراد قرار گرفته است و باعث شده تا نیرو های جوان به این کار روی آورند.

این شغل خوبی و بدی های خاص خودش را دارد که به بررسی آن می‏پردازیم.

فریلنسرینگ چه نوع شغلی است؟

همانطور که در بالا به آن اشاره شد، این شغل مدت کوتاهی است که در کشور ما مورد توجه قرار گرفته است.

واژه فریلنسر به معنی، آزدکار می باشد و افرادی که این شغل را انتخاب می کنند در واقع برای خودشان کار می کنند، مانند استخدام در شرکت ها و یا دریافت پروژه های مختلف از افراد مختلف.

معمولا فریلنسر ها حقوقی ثابت ندارند و میزان حقوق آن ها به مهارتشان بستگی دارد.

کار فریلنسرینگ چه مزایایی دارد؟

در بالا نیز به این موضوع اشاره شد که مزایای فریلنسرینگ بسیار زیاد است، این شغل هم خوبی و هم بدی های خاص خودش را دارد که البته خوبی های این شغل از بدی های آن بیشتر است. یکی از مزیت هایی که فریلنسری نسبت به شغل های دیگر دارد، نداشتن ساعت کاری خاص می باشد.

در تمامی کار هایی که شما مجبور به کار در یک شرکت و یا اداره هستید، مجبورید سر ساعتی خاص در آن مکان حضور پیدا کنید و تا پایان تایم اداری نیز نمی توانید آنجا را ترک کنید.

خواندن
معرفی بهترین سایت برای سفارش پروژه‌های دانشجویی

اما فریلنسری اینطور نیست و شما می توانید هر زمان که خواستید کارتان را شروع و در هر لحظه که بخواهید آن را تمام کنید. البته ناگفته نماند که برای این کار باید برنامه ریزی خوبی داشته باشید تا بتوانید به تمام کارهایتان برسید.

مزایای فریلنسرینگ

چگونه می توان فریلنسر شد؟

فریلنسری کار سختی نیست اما برای انجام دادن آن شما باید یک یا چند مهارت خاص داشته باشید.

فریلنسر ها کارهای مختلفی مانند، طراحی سایت، سئو سایت، تایپ، طراحی گرافیکی، ادمینی پیچ های تجاری و… را انجام می دهند و شما برای آن که بتوانید یک فریلنسر موفق شوید، باید حداقل یکی از این مهارت ها را به طور کامل یاد بگیرید تا بتوانید از آن کسب درآمد کنید.

تمام مواردی که در بالا گفته شد از مزایای فریلنسرینگ می باشد.

مزایای فریلنسرینگ

درآمد یک فریلنسر به چه صورت است؟

درآمد در شغل فریلنسری همیشه درحال تغییر کردن است و فریلنسر ها هیچگاه یک درآمد مشخص ندارند. هنگامی که شما به این شغل روی می آورید هم می توانید به صورت پروژه ای کار کنید و مبلغ مورد نظر خودتان را پایان انجام هر پروژه دریافت کنید و هم می توانید روزانه، ساعتی و یا به صورت قرار دادی کار کنید.

اگر به صورت پروژه ای قصد انجام کاری را دارید حتما قبل از شروع کار مبلغی را به عنوان بیعانه از طرف مقابلتان دریافت کنید تا بتوانید با خیال راحت به کار خودتان ادامه دهید.

خواندن
راهکارهایی برای ترجمه پروژه دانشجویی و فریلنسر

 

مقالات مرتبط :

 

 

آواتار Hassas

Hassas

نویسنده از: 1400-04-28

دیدگاه خود را بنویسید