معرفی جدیدترین نرم افزار ساخت انیمیشن برای کودکان

 

معرفی جدیدترین نرم افزار ساخت انیمیشن برای کودکان

جدیدترین نرم افزار ساخت انیمیشن برای کودکان

امروزه به دلیل پیشرفت تکنولوژی و فناوری، روش‌های جدیدی برای ساخت انیمیشن ایجاد شده که کار را برای سازندگان بسیار آسان نموده است.

تولید انیمیشن و کارتون نه تنها برای سازندگان کاری تفریحی شده است؛ بلکه از این راه می‌توانند درآمدهای خوبی را به دست آورند.

شاید شما هم تعدادی از انیمیشن‌های موفق را داخل وب‌سایت‌ها و انواع فضای مجازی دیده‌اید؛ این زمینه فعالیت به عنوان یک کسب‌و کار پر رونق شناخته شده است.

ما در این مقاله قصد داریم تا به روزترین نرم‌افزار ساخت انیمیشن برای کودکان را به شما عزیزان معرفی نماییم؛ بنابراین پیشنهاد می‌کنیم حتما این مقاله جذاب را تا آخر مطالعه نمایید.

 

 

 

 

راهنمای خرید نرم‌افزار انیمیشن‌ساز

 

 

 

نکات کلیدی برای ساخت انیمیشن کودکان

 • در نظر گرفتن سادگی:

به طور کلی مغز انسان دارای یکسری پیچیدگی‌هایی است؛ بنابراین برای تولید یک انیمیشن باید این پیچیدگی را درقالب و طرحی ساده نشان دهیم. به همین علت تا می‌توانید صحنه‌های انیمیشنی را ساده درست کنید.

 

 • بهتر است که تمامی شخصیت‌های انیمیشنی خود را بشناسید:

برای ایجاد یک کاراکتر نباید تنها به طرحی ساده و دستی بسنده نمایید. شما باید بیشتر از 10 کاراکتر تمام قد از شخصیت‌های انیمیشنی خود را در حالات گوناگون طراحی کنید تا با روحیات آن کاملا آشنا شوید و تمام آن روحیات و احساس را داخل انیمیشن به کار ببرید.

حتما بخوانید  طراحی اپلیکیشن حرفه ای

 

 • سست و شل نشان دادن کاراکتر در زمان درست:

به طور مثال وقتی که کاراکتر شما با چیزی برخورد می‌کند و یا با دیگر شخصیت‌های کارتونی برخوردی دارد باید حالت شل و ول شدن را کاملا نشان دهید.

 

 • لازم است دیالوگ‌هایتان را چندین بار گوش دهید:

این موضوع از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است به همین دلیل گاهی لازم است تا صدا را قطع کنید که حرکات کاراکتر را آنالیز نمایید تا ببینید آیا حرکت انیمیشن با چیزی که می‌گوید هماهنگ است.

در ادامه بهترین نرم‌افزار ساخت انیمیشن برای کودکان را برای شما عزیزان نام می‌بریم.

 

 • حتما با شیوه‌های جدید ساخت انیمیشن آشنا شوید:

بهتر است با افراد باتجربه در این حوزه در ارتباط باشید تا بتوانید سوالات خود را از او بپرسید.

مراحل ساخت یک انیمیشن خوب برای کودکان

تولید انیمیشن در سه مرحله انجام می‌شود که شامل موارد زیر می‌باشد:

 • نوشتن داستان انیمیشن، شخصیت و افکار اولیه که به این مرحله پیش تولید می‌گویند.
 • شبیه‌سازی تمام صحنه‌ها و شخصیت‌ها که به این مرحله تولید می‌گویند.
 • اصلاحات نهایی و پرداختن به جلوه‌های ویژه که به این مرحله پس تولید گفته می‌شود.

نکته مهمی که در ساخت انیمیشن وجود دارد این است که باید داستان انیمیشن خود را بنویسید و برای آن شخصیت‌هایی جذاب را طراحی کنید که این کار به مرور زمان و با کسب تجربه به دست می‌آید.

حتما بخوانید  خرید پروژه‌های دانشجویی از معتبرترین مرجع

 

 

animation app

 

عملکرد انواع نرم‌فزارهای انیمیشن‌ساز

 

 

 

جدیدترین نرم‌افزار ساخت انیمیشن کودکان

 1. نرم‌افزار مایا:

بیشتر کارتون‌های باکیفیتی که الان می‌بینید توسط نرم‌افزار مایا ساخته می‌شود، این نرم‌افزار بسیار سبک بوده و کار با آن سخت نمی‌باشد. این محصول می‌تواند یکی از راه‌حل‌های فوق‌العاده برای ساخت انیمیشن باشد.

برخی از ویژگی‌های این نرم‌افزار ساخت انیمیشن برای کودکان شامل موارد زیر است:

 • تولید انیمیشن‌هایی خاص و حرفه‌ای
 • نرم‌افزاری راحت و سبک
 • سازگاری کامل با سایر نرم‌افزارهای مشابه خود
 • خروجی باکیفیت و مناسب
 • و …

نکته: مدت زمان برآورد شده برای یادگیری این نرم‌افزار حدود سه ماه می‌باشد، روزی سه ساعت برای رسیدن به آمادگی در سطح متوسط

 1. نرم‌افزار تری‌دی مکس:

شاید این نرم‌افزار برای یادگیری، ابتدا کمی نیاز به زمان داشته باشد ولی به مرور زمان با یادگیری و مسلط شدن بر آن می‌توانید در سطح حرفه‌ای شروع به کار نمایید. تعداد زیادی نیستند که بر این نرم‎افزار تسلط کامل داشته باشند به همین علت بسیاری از شرکت‌ها به دنبال افرادی با مهارت انیمیشن‌سازی با این نرم‌افزار هستند.

 

توانایی این نرم‌افزار شامل موارد زیر می‌باشد:

 • انجام دادن ترسیمات دو بعدی
 • قابلیت سه بعدی‌سازی ترسیمات دو بعدی پیچیده و ساده را دارد.
 • سازگاری با بیش از 100 پلاگین کاربردی
 • خلق تصاویری واقعی
 • ایجاد انیمیشن، که نیاز به سیستمی قوی و مناسب دارد.
 • و …
حتما بخوانید  ایجاد سیستم پشتیبانی

نکته: زمان یادگیری برای این نرم‌افزار حدود 5 ماه می‌باشد، روزانه 3 ساعت برای آمادگی در سطح متوسط

 

 

 

toontastic1

معرفی جدیدترین نرم افزار ساخت انیمیشن برای کودکان
معرفی جدیدترین نرم افزار ساخت انیمیشن برای کودکان

نرم‌افزار ساخت کارتون

 

 

سخن پایانی

نرم‌افزار ساخت انیمیشن برای کودکان یکی از نرم‌افزارهای جذاب و کاربردی است که علاوه بر سرگرمی که ایجاد می‌کند برای کسب درآمدهایی عالی بسیار مناسب می‌باشد.

علاقمندان به این حوزه می‌توانند با خرید نرم‌افزارهای معرفی شده گامی را برای پیشرفت و خلق درآمدهایی عالی بردارند. هرچقدر انیمیشن شما موفق‌تر باشد به همان نسبت درآمد شما هم بالا می‌رود.

Hassas

نویسنده از: 1400-04-28

دیدگاه خود را بنویسید

icon6درباره  ما

about us

دفتر فنی نام برندی است که در اردیبهشت ماه 1399 بصورت کامل و رسمی در دنیای وب فعالیت خود را در حوزه فریلنسری آغاز کرده است. و برای دانشجویان ارزش زیادی کسب کرده است.

 سعی ما بر این است که هر ایرانی که به تخصصی نیاز دارد بتواند به دنیای اینترنت و وب بپیوندد و از طریق آن به درآمد و درخشش در جامعه برسد.

زندگی فرصت کوتاهی برای هر انسانی است ، و هیچکس دوبار زندگی نمی کند.  هدف ما بر مبنای پیروزی جامعه است و آرزو داریم که کشور عزیزمان ایران بتواند روزی بالاترین ها را در بین بقیه کشور ها داشته باشد.

با هم بودن باعث شروع است ، با هم ماندن باعث پیشرفت و در کنار هم کار کردن یک موفقیت است…

دفتر فنی مرجعی برای پاسخگویی به نیازهای شما در زمینه فریلنسری و انجام پروژه های دانشجویی بصورت دور کاری  است . ما همواره در تلاش هستیم که برای افزایش ارائه خدمات پروژه های دانشجویی قدم برداریم ، تا بتوانیم سهمی کوچک در رشد و توسعه کسب‌وکار شما داشته باشیم.

شما در دفتر فنی میتوانید یک تیم پشتیبانی قوی را تجربه کنید، که این یکی از بزرگترین دستاوردهای ما و یکی از مهم ترین عوامل تمایز ما نسبت به دیگران است که منجر به رضایت و اعتماد کاربران نسبت به تیم دفتر فنی شده است. پس تلاش می‌کنیم تا اعتماد شما را به بزرگترین دارایی خودمان تبدیل کنیم.


امروزه با پیشرفت تکنولوژی و افزایش ضریب استفاده از اینترنت، شکل و مفهوم کار دستخوش تغییرات زیادی شده است. این تغییرات فرصت‌‌های فراوانی را در اختیار کارآفرینان، متخصصین و افراد علاقه‌مند به تکنولوژی‌‌های جدید‌‌ می‌گذارد.

فریلنسینگ یا دورکاری، شیوه ای از کار است که در آن متخصصین، بدون نیاز به حضور دائمی در دفتر کار یا تعهد بلند مدت به یک شرکت، به صورت پروژه ای، خدمات حرفه ای خود را به کسب و کارها ارائه می‌دهند. همگام شدن با تغییرات و شیوه‌‌های جدید، رمز موفقیت هر فرد یا سازمان موفقی است. دفتر فنی به منظور تسهیل ارائه خدمات و افزایش رقابت پذیری کسب و کارها و همچنین فراهم آوردن فرصت کاری برابر برای متخصصین، اقدام به طراحی پلتفرم برون سپاری پروژه‌‌های کوچک و بزرگ دانشجویی را بصورت تخصصی نموده است.

متخصصین فریلنسر یا دورکار، با مهارت‌‌هایی مانند برنامه نویسی، طراحی سایت، طراحی گرافیک و دیزاین، تولید محتوا، ترجمه، سئو و سایر مهارت‌‌ها مهندسی قادرند بدون محدودیت‌های معمول مکانی یا زمانی، با ارائه خدمات خود به صورت آنلاین و اینترنتی کسب درآمد نمایند. کارآفرینان و صاحبان کسب و کار با امکان دسترسی به بانک اطلاعاتی بزرگی از متخصصین از تمامی نقاط‌‌ می‌توانند پروژه های دانشجویی مورد نیاز خود را با کیفیت بهتر و قیمت مناسب تری تحویل بگیرند و بهره وری و رقابت پذیری خود را افزایش دهند. این خدمات‌‌ می‌تواند شامل انجام پروژه های دانشجویی ، مقاله نویسی ، پایان نامه ،مهندسی ، طراحی وبسایت ، برنامه نویسی، ساخت اپلیکیشن موبایل، طراحی لوگو و کاتالوگ ، تهیه محتوای نوشتاری و تصویری ، ساخت تیزر تبلیغاتی ، تایپ، ترجمه متون و سایر خدمات حرفه ای مرتبط با پروژه های دانشجویی باشد.

K 0
تعداد پروژه ها
% 0
پروژه های موفق
K 0
فریلنسرها