۱۰ دلیل قانع کننده برای اینکه چرا فریلنسینگ بهتر از سایر شغل هاست

۱۰ دلیل قانع کننده برای اینکه چرا فریلنسینگ بهتر از سایر شغل هاست

قرن ۲۱ام باعث تحول شگرف فکری بسیاری از مردم شده است، بطوری که نسل جوان به آزمون و خطای ایده های جدید پول درآوردن مشغول شده است. بنابر منابع متعدد و موثق ، تا سال ۲۰۲۵، تعداد نیروی کار فریلنسر در آمریکا از تعداد افرادی که بدنبال شغل های مرسوم اداری هستند بیشتر خواهد شد.

پس بر این اساس، چه چیزی باعث میشود مردم از سمت شغل قبلی خود بسمت فریلنسینگ سوق پیدا کنند؟

براساس تحقیقات انجام گرفته از سایت Upwork و نیز جوامع فریلنسینگ سال ۲۰۱۵، درحالی که تعدادی کار فریلنسینگ را بخاطر نیاز مالی انتخاب میکنند، از سوی دیگر ۶۰٪ آمریکایی ها فریلنسینگ را بعنوان کار اول خود برمی گزینند.

با این حال این یک تصمیم کاملا شخصی بوده و بر اساس شرایط هرکسی متفاوت خواهد بود. با این حال در بین تمام چراها و چگونه ها، ۱۰دلیل اصلی برای فریلنسر شدن وجود داشته که قطعا از این ۱۰ دلیل یکی از آنها بکار شما خواهد آمد.

هیچ جا خونه خود آدم نمیشه

از کار کردن پشت میز اداره خسته شده اید؟ نظرتان در مورد کار کردن پشت میز آن هم در حالی که به مبل راحتی لم داده اید چطور است؟بنظر جالب میاد،درسته؟ قطعا برای خیلی ها همینطور بوده و دلیل اصلی بسیاری برای رفتن بسمت فریلنسر شدن است.

حتما بخوانید  گرفتن پروژه فریلنسری چه مزایا و معایبی دارد؟

رئیس خودت باش

pthhg2pscwu3

افراد شبیه هم نیستند. بعضی ها دوست دارند رئیسی بالای سرشان باشد تا از آنها کار بکشد در حالی که هستند افرادی که ازین رویه متنفر بوده و برایشان غیرقابل تحمل است. اگر شما هم جزو دسته دوم هستید شک نکنید که باید بسمت فریلنسینگ تغییر مسیر کاری دهید.

پتانسیل درآمدزایی نامحدود

آیا کمتر از ارزش کاری که انجام میدهید حقوق دریافت میکنید؟ به فریلنسینگ تغییر شغل داده تا میزان پول دریافتی تان با میزان کیفیت و کمیت کاری که انجام داده اید مستقیما مرتبط شود. اگر به مبالغ دریافتی کم قانع هستید که خب کمتر کار کنید،و اگر به کم قانع نیستید پس زمان بیشتری را صرف کارتان کنید.قانون فریلنسینگ این است که هرچه بیشتر کار کنید،بیشتر درآمد خواهید داشت.

ساعت کاری را خودتان مشخص کنید

با اینکه تعدادی از پروژه ها در وبسایت های فریلنسینگ نیاز به تایم کاری خاصی دارند، با این حال میتوانید ساعت کاری تان را خود تعیین کنید. پس با ساعت کاری ۷تا۴ همیشگی خداحافظی کرده و  ساعت کاری و همچنین ساعت خواب و بیداری جدید خود را با آغوش باز پذیرا باشید!

انتخاب پروژه با خودتان است

از پروژه جدیدی که رئیس تان به شما واگذار کرده متنفرید؟ به دنیای فریلنسینگ خوش آمدید، جایی که شما و فقط شما تصمیم میگیرید که چه پروژه ای را انتخاب کرده و روی  آن کار کنید.

حتما بخوانید  چگونه در وردپرس فرم دلخواه بسازیم؟

استعدادهای خود را به چالش بکشید

misc 45430777 0 jbv

در حالی که تعدادی از افراد دوست دارند که روی پروژه های آسان تر کار کنند، تعدادی این این جور پروژه ها را حوصله سربر می دانند. آنها کارهای چالش برانگیز را دوست دارند. با وجود فریلنسینگ،امکان انتخاب کاری چالش دار بدون ترس از اخراج شدن از آن کار درصورت شکست خوردن در آن را خواهید داشت. حداکثرش این خواهد بود که با نقدهای منفی درمورد کارتان مواجه می شوید، که اگر کارهای قبلی تان کامل و موفق بوده اند این یک مورد تاثیری در آنها نخواهد داشت.

برای تعطیلات پیش رویتان هرطور که مایلید برنامه ریزی کنید

قصد سفر با دوستان و خانواده را دارید؟ دیگر نیازی به التماس و لابه رئیس تان برای یک هفته مرخصی نیست. با وجود فریلنسینگ، به آسانی میتوانید پروژه های خود را برای داشتن برنامه ریزی و رفتن به یک تعطیلات درست و حسابی، مدیریت کنید.

هرکجا که میخواهید کار کنید

قصد دیدن یکی از آشناهایتان در شهری دیگر را دارید؟ نیازی به کنار گذاشتن موقت پروژه نیست. مهم نیست کجا هستید، مادامی که به لپتاپ و اینترنت دسترسی داشته باشید میتوانید به کار خود ادامه دهید.

وقت شما در اختیار خودتان است

دیگر افسوس این را نخواهید داشت که بعنوان مثال چرا تمام وقتم را پشت میز اداره گذراندم در صورتی که حتی نتوانستم بزرگ شدن فرزندم را از نزدیک مشاهده گر باشم. یا اینکه چرا وقت بیشتری برای سپری کردن با خانواده نداشتید. با فریلنسینگ، درعین حال که با خانواده وقت خود را سپری میکنید، مخارج زندگی خود را نیز بدست آورید.

حتما بخوانید  حقایق و آمارهایی در مورد فریلنسینگ که برایتان الهام بخش خواهد بود

مخارج خود را به حداقل برسانید

اکثرا برای رسیدن به محل کار نیاز به استفاده از وسایل حمل و نقل هست، که خود به هر صورتی خرج دارد. با انتخاب فریلنسینگ، میتوانید این خرج های مسیر رفت و آمد را حذف کنید. اضافه بر آن،از خرج های اضافی برای خرید لباس رسمی یا مناسب کار نیز خلاص خواهید شد.

سخن آخر

براساس گفته ها فریلنسینگ مزایای زیادی در مقایسه با شغل های مرسوم اداری دارد. با این حال با توجه به اینکه همه در پول درآوردن آنلاین تجربه ندارند، بهتر است در ابتدا فریلنسینگ را در کنار کار عادی خود انجام داده و کم کم بعد ازینکه توانستید تعداد پروژه های بیشتری را بردارید، از کار قبلی خود بطور تمام وقت به فریلنسینگ کوچ کنید.

 

خدمات مرتبط:

طراحی سایت رزرو آنلاین

مقالات مرتبط:

بررسی مزایای استخدام فریلنسر

بهترین قیمت انجام پروژه‌های دانشجویی

تحقیقات دانشجویی خود را به ما بسپارید.

Hassas

نویسنده از: 1400-04-28

دیدگاه خود را بنویسید

icon6درباره  ما

about us

دفتر فنی نام برندی است که در اردیبهشت ماه 1399 بصورت کامل و رسمی در دنیای وب فعالیت خود را در حوزه فریلنسری آغاز کرده است. و برای دانشجویان ارزش زیادی کسب کرده است.

 سعی ما بر این است که هر ایرانی که به تخصصی نیاز دارد بتواند به دنیای اینترنت و وب بپیوندد و از طریق آن به درآمد و درخشش در جامعه برسد.

زندگی فرصت کوتاهی برای هر انسانی است ، و هیچکس دوبار زندگی نمی کند.  هدف ما بر مبنای پیروزی جامعه است و آرزو داریم که کشور عزیزمان ایران بتواند روزی بالاترین ها را در بین بقیه کشور ها داشته باشد.

با هم بودن باعث شروع است ، با هم ماندن باعث پیشرفت و در کنار هم کار کردن یک موفقیت است…

دفتر فنی مرجعی برای پاسخگویی به نیازهای شما در زمینه فریلنسری و انجام پروژه های دانشجویی بصورت دور کاری  است . ما همواره در تلاش هستیم که برای افزایش ارائه خدمات پروژه های دانشجویی قدم برداریم ، تا بتوانیم سهمی کوچک در رشد و توسعه کسب‌وکار شما داشته باشیم.

شما در دفتر فنی میتوانید یک تیم پشتیبانی قوی را تجربه کنید، که این یکی از بزرگترین دستاوردهای ما و یکی از مهم ترین عوامل تمایز ما نسبت به دیگران است که منجر به رضایت و اعتماد کاربران نسبت به تیم دفتر فنی شده است. پس تلاش می‌کنیم تا اعتماد شما را به بزرگترین دارایی خودمان تبدیل کنیم.


امروزه با پیشرفت تکنولوژی و افزایش ضریب استفاده از اینترنت، شکل و مفهوم کار دستخوش تغییرات زیادی شده است. این تغییرات فرصت‌‌های فراوانی را در اختیار کارآفرینان، متخصصین و افراد علاقه‌مند به تکنولوژی‌‌های جدید‌‌ می‌گذارد.

فریلنسینگ یا دورکاری، شیوه ای از کار است که در آن متخصصین، بدون نیاز به حضور دائمی در دفتر کار یا تعهد بلند مدت به یک شرکت، به صورت پروژه ای، خدمات حرفه ای خود را به کسب و کارها ارائه می‌دهند. همگام شدن با تغییرات و شیوه‌‌های جدید، رمز موفقیت هر فرد یا سازمان موفقی است. دفتر فنی به منظور تسهیل ارائه خدمات و افزایش رقابت پذیری کسب و کارها و همچنین فراهم آوردن فرصت کاری برابر برای متخصصین، اقدام به طراحی پلتفرم برون سپاری پروژه‌‌های کوچک و بزرگ دانشجویی را بصورت تخصصی نموده است.

متخصصین فریلنسر یا دورکار، با مهارت‌‌هایی مانند برنامه نویسی، طراحی سایت، طراحی گرافیک و دیزاین، تولید محتوا، ترجمه، سئو و سایر مهارت‌‌ها مهندسی قادرند بدون محدودیت‌های معمول مکانی یا زمانی، با ارائه خدمات خود به صورت آنلاین و اینترنتی کسب درآمد نمایند. کارآفرینان و صاحبان کسب و کار با امکان دسترسی به بانک اطلاعاتی بزرگی از متخصصین از تمامی نقاط‌‌ می‌توانند پروژه های دانشجویی مورد نیاز خود را با کیفیت بهتر و قیمت مناسب تری تحویل بگیرند و بهره وری و رقابت پذیری خود را افزایش دهند. این خدمات‌‌ می‌تواند شامل انجام پروژه های دانشجویی ، مقاله نویسی ، پایان نامه ،مهندسی ، طراحی وبسایت ، برنامه نویسی، ساخت اپلیکیشن موبایل، طراحی لوگو و کاتالوگ ، تهیه محتوای نوشتاری و تصویری ، ساخت تیزر تبلیغاتی ، تایپ، ترجمه متون و سایر خدمات حرفه ای مرتبط با پروژه های دانشجویی باشد.

K 0
تعداد پروژه ها
% 0
پروژه های موفق
K 0
فریلنسرها