چطور یک مترجم دورکار باشیم

چطور یک مترجم دورکار باشیم

این روزها کار ترجمه بصورت دورکار دربین فریلنسرها به وفور دیده میشود. با وجود تعداد زیاد فریلنسر های این حوزه، با این حال رقابت بین آنها بالا بوده و انتخاب مترجمی قابل اعتماد در بین آنها برای کارفرمایان معمولا کار آسانی نیست. با این وجود با رعایت یکسری نکات ضروری میتوانید به انتخابی ایده آل برای یک کارفرما تبدیل شوید.قابل ذکر است که نکات بسیار زیادی  مربوط به این زمینه کاری وجود دارد، با این حال تعدادی که نسبت به باقی مهم تر هستند را برایتان ضمن میکنیم:

  • حوزه تخصصی ترجمه خود را مشخص کنید. بهتر است بگوییم هدف کاری خود را مشخص کنید. اگر تمایل به کسب درآمد بیشتری دارید، پس بهتر است تنوع حوزه کاری خود را نیز افزایش دهید تا نه تنها دست خودتان در انتخاب پروژه های بیشتر باز باشد، بلکه انتخاب مناسب تری برای کارفرمایانی خواهیدبود که در چند زمینه متفاوت به دنبال مترجم میگردند.
  • رزومه های ترجمه خود را در پروفایل خود ضمن کنید، حتی آنهایی که ممکن است نسبت به سایر ترجمه هایتان کوتاه بنظر برسد.اکثر اوقات تعداد ترجمه های انجام شده در رزومه پروفایلتان بسیار به چشم خواهد آمد.
  • بهتر است در حوزه کاری ترجمه در وبسایت های فریلنسینگ مختلف ثبت نام کنید.اینگونه شانس بیشتری براس دریافت پروژه های بیشتر خواهید داشت. فقط یادتان باشد بهتر است اگر در یکسری زمینه های خاص تخصص دارید، در هر کدام از وبسایت های فریلنسینگ بر روی یکی شان تمرکز کنید
  • سعی کنید دستی بر روی پروفایل های اجتماعی خود مانند فیسبوک یا LinkedIn بکشید. شما میتوانید از طریق شبکه های اجتماعی برای کار خود تبلیغ کنید. مخصوصا اگر یک پروفایل اختصاصی LinkedIn برای کار خود داشته باشید.اینگونه شانس بیشتری برای دیده شدن و دریافت پروژه خواهید داشت.
  • از موتورهای ترجمه مانند گوگل به هیچ وجه استفاده نکنید، مگر اینکه بخواهید پروفایل و سابقه کاری خود را با بازخوردهای منفی از بین ببرید. این روزها همه میتوانند خروجی های این موتورهای ترجمه را به خوبی از ترجمه های دستی تشخیص دهند.پس سعی نکنید حتی نزدیک این مترجم های آماده برای تحویل به موقع پروژه خود به کارفرما بروید. حتی اگر پروژه شما دیرتر از زمان مقرر به کارفرما تحویل داده شود ولی درعوض با کیفیت باشد،بهتر از آن است که کاری بی کیفیت و سرسری را زودتر از زمان مقرر تحویل دهید.
حتما بخوانید  بهترین قیمت انجام پروژه‌های دانشجویی

خدمات مرتبط:

لیست پروژه ها

مقالات مرتبط:

راهکارهایی برای ترجمه پروژه دانشجویی و فریلنسر

بهترین قیمت انجام پروژه‌های دانشجویی

تحقیقات دانشجویی خود را به ما بسپارید.

 

 

Hassas

نویسنده از: 1400-04-28

دیدگاه خود را بنویسید

icon6درباره  ما

about us

دفتر فنی نام برندی است که در اردیبهشت ماه 1399 بصورت کامل و رسمی در دنیای وب فعالیت خود را در حوزه فریلنسری آغاز کرده است. و برای دانشجویان ارزش زیادی کسب کرده است.

 سعی ما بر این است که هر ایرانی که به تخصصی نیاز دارد بتواند به دنیای اینترنت و وب بپیوندد و از طریق آن به درآمد و درخشش در جامعه برسد.

زندگی فرصت کوتاهی برای هر انسانی است ، و هیچکس دوبار زندگی نمی کند.  هدف ما بر مبنای پیروزی جامعه است و آرزو داریم که کشور عزیزمان ایران بتواند روزی بالاترین ها را در بین بقیه کشور ها داشته باشد.

با هم بودن باعث شروع است ، با هم ماندن باعث پیشرفت و در کنار هم کار کردن یک موفقیت است…

دفتر فنی مرجعی برای پاسخگویی به نیازهای شما در زمینه فریلنسری و انجام پروژه های دانشجویی بصورت دور کاری  است . ما همواره در تلاش هستیم که برای افزایش ارائه خدمات پروژه های دانشجویی قدم برداریم ، تا بتوانیم سهمی کوچک در رشد و توسعه کسب‌وکار شما داشته باشیم.

شما در دفتر فنی میتوانید یک تیم پشتیبانی قوی را تجربه کنید، که این یکی از بزرگترین دستاوردهای ما و یکی از مهم ترین عوامل تمایز ما نسبت به دیگران است که منجر به رضایت و اعتماد کاربران نسبت به تیم دفتر فنی شده است. پس تلاش می‌کنیم تا اعتماد شما را به بزرگترین دارایی خودمان تبدیل کنیم.


امروزه با پیشرفت تکنولوژی و افزایش ضریب استفاده از اینترنت، شکل و مفهوم کار دستخوش تغییرات زیادی شده است. این تغییرات فرصت‌‌های فراوانی را در اختیار کارآفرینان، متخصصین و افراد علاقه‌مند به تکنولوژی‌‌های جدید‌‌ می‌گذارد.

فریلنسینگ یا دورکاری، شیوه ای از کار است که در آن متخصصین، بدون نیاز به حضور دائمی در دفتر کار یا تعهد بلند مدت به یک شرکت، به صورت پروژه ای، خدمات حرفه ای خود را به کسب و کارها ارائه می‌دهند. همگام شدن با تغییرات و شیوه‌‌های جدید، رمز موفقیت هر فرد یا سازمان موفقی است. دفتر فنی به منظور تسهیل ارائه خدمات و افزایش رقابت پذیری کسب و کارها و همچنین فراهم آوردن فرصت کاری برابر برای متخصصین، اقدام به طراحی پلتفرم برون سپاری پروژه‌‌های کوچک و بزرگ دانشجویی را بصورت تخصصی نموده است.

متخصصین فریلنسر یا دورکار، با مهارت‌‌هایی مانند برنامه نویسی، طراحی سایت، طراحی گرافیک و دیزاین، تولید محتوا، ترجمه، سئو و سایر مهارت‌‌ها مهندسی قادرند بدون محدودیت‌های معمول مکانی یا زمانی، با ارائه خدمات خود به صورت آنلاین و اینترنتی کسب درآمد نمایند. کارآفرینان و صاحبان کسب و کار با امکان دسترسی به بانک اطلاعاتی بزرگی از متخصصین از تمامی نقاط‌‌ می‌توانند پروژه های دانشجویی مورد نیاز خود را با کیفیت بهتر و قیمت مناسب تری تحویل بگیرند و بهره وری و رقابت پذیری خود را افزایش دهند. این خدمات‌‌ می‌تواند شامل انجام پروژه های دانشجویی ، مقاله نویسی ، پایان نامه ،مهندسی ، طراحی وبسایت ، برنامه نویسی، ساخت اپلیکیشن موبایل، طراحی لوگو و کاتالوگ ، تهیه محتوای نوشتاری و تصویری ، ساخت تیزر تبلیغاتی ، تایپ، ترجمه متون و سایر خدمات حرفه ای مرتبط با پروژه های دانشجویی باشد.

K 0
تعداد پروژه ها
% 0
پروژه های موفق
K 0
فریلنسرها