حقایق و آمارهایی در مورد فریلنسینگ که برایتان الهام بخش خواهد بود

حقایق و آمارهایی در مورد فریلنسینگ که برایتان الهام بخش خواهد بود

این روزها کار فریلنسینگ بطور جهانی شناخته شده و محبوب واقع شده است.با این حال افرادی هستند که در درمورد کار در حوزه فریلنسینگ سردرگم بوده و به طبع درمورد آن کمی دو به شک هستند.اگر شما هم برای تغییر کار عادی خود به فریلنسینگ برنامه ریخته اید بهتر است نگاهی به آمار بدست آمده ای که در زیر بیان خواهد شد نگاهی بیندازید،که بی شک،خواندن شان برای حرکت به سمت این مسیر برایتان الهام بخش خواهد بود.

پیشینه

زمانی بوده که مردم برای کسب درآمد بیشتر در کنار کار اصلی خود به کار فریلنسینگ مشغول بوده اند.همچنین این نوع کار روش خوبی برای دروردن پول توجیبی دانش آموزان و نیز منبع درمد نسبتا خوبی برای خانوم های خانه دار بوده است.

و نیز کسانی بود اند که برخلاف میل شان از این طریق کسب درآمد میکردند.این نشان میدهد فقط معدودی از افراد، فریلنسینگ را بعنوان کار اصلی برمی گزیدند.

براساس آمار ارائه شده توسط سازمان سوابق مالی دولت آمریکا در سال ۱۹۹۵،۳۲.۲٪ فریلنسر در سرتاسر آمریکا وجود داشته که درواقع قسمت عمده ای از آن را کارگرهای روزمزد تشکیل میدادند!

این مهم تا یک دهه بعد نیز ادامه پیدا کرد با این تفاوت که به میزان ۳۰.۶٪ در سال ۲۰۰۵کاهش پیدا کرد و این فقط بخاطر این بوده که فریلسینگ هیچوقت بعنوان انتخاب اول مردم برای کار نبوده است.

حتما بخوانید  ۱۰ دلیل قانع کننده برای اینکه چرا فریلنسینگ بهتر از سایر شغل هاست

فریلنسینگ در دهه گذشته

freelancing 840x500 1

در دهه گذشته همه چیز بطور برق آسایی تغییر کرده است.رکود اقتصادی سال ۲۰۰۸ افراد زیادی در تمام جهان بیکار کرد.این امر باعث شد دید مردم به اینکه کارهای مرسوم و اصطلاحا دولتی امن هستند،تغییر پیدا کند.

با درنظر گرفتن تعداد بسیار زیادی افراد بیکار،مردم برای درآوردن خرج روزانه خود بسمت فریلنسینگ سوق پیدا کردند.وبسایت هایی از قبیل Odesk و Elance که امروزه ادقام شده و به Upwork.com تبدیل شده اند،در آن زمان محبوبیت پیدا کردند.

با درنظر گرفتن نبود محدودیت کسب درآمد،این کار برای افرادی که میتوانستند بیشتر از کار سابق خود پول دربیاورند به انتخاب اول در زمینه شغلی تبدیل شد.موفقیت این افراد الهام بخش بسیاری دیگر از مردم برای سوق پیدا کردن به فریلنسینگ بود.

تعدادی درکنار کار اصلی خود به کار فریلنسینگ نیز می پرداختند،حال اینکه تعدادی نیز کار سابق و کم درآمد خود را کنار گذاشته و تمام وقت خود را صرف کار جدیدی که هم درآمد بهتری داشت و هم زمان کاری دست خودشان بود، کردند.

اینگونه بود که آمار بدست آمده در سال ۲۰۱۵ به ۴۰.۴٪ افزایش پیدا کرده بود.

حقایق جالب براساس تحقیقات

تحقیقات و یافته های بدست آمده از سایت Upwork و نیز جوامع فریلنسرها برای فریلنسرهای تازه کار الهام بخش خواهد بود:

حتما بخوانید  نکات مهم و کاربردی جهت تایپ پروژه‌های دانشجویی توسط دفاتر خدماتی

براساس تحقیق انجام شده،۵۳.۷میلیون آمریکایی درحال انجام کار بعنوان فریلنسر بوده که این عدد ۳۴٪ از کل نیروی کار آمریکا را تشکیل میدهد.

حدود ۶۰درصد از افرادی که کار سابق خود را بخاطر فریلنسینگ عوض کردند،بیشتر از همان کار سابق کسب درآمد دارند.

۵۰٪ از فریلنسرها گفته اند که خاطر به برگشتن به کار سابق خود نیستند،حال هر چقدر میزان حقوق آن کار میخواهد باشد!

۸۳٪ از این افراد گفته اند که بخاطر ماهیت کار فریلنسینگ پیشرفت چشمگیری داشته اند.

۶۰٪ از فریلنسرها تایید کردند که تغییر شغل خود به فریلنسر براساس انتخاب خود بوده است نه صرفا بخاطر نیاز مالی.

سخن آخر

با در نظر گرفتن اقتصاد جهانی که هرروز به رکود آن اضافه میشود،درنظر گرفتن امنیت کاری در شغل های قدیمی بسیار مهم بوده و بنظر نمیرسد که تضمینی برای آن باشد.بر اساس رکود سال ۲۰۰۸ بنظر میرسد اینبار فریلنسینگ نسبت به قبل حالت رقابتی تری بخود بگیرد.

با این حال،با درنظر گرفتن افزایش بیشتر  افراد بیکار در کشورهای درحال توسعه و نیز میزان پرداختی های در کشورهای توسعه یافته و درحال توسعه،انتظار میرود اینبار کشورهای درحال توسعه خود را با این روند تازه تطبیق دهند.

خدمات مرتبط:

طراحی لوگو سایت

مقالات مرتبط:

شروع کار فریلنسینگ

بهترین قیمت انجام پروژه‌های دانشجویی

حتما بخوانید  چطور یک مترجم دورکار باشیم

تحقیقات دانشجویی خود را به ما بسپارید.

Hassas

نویسنده از: 1400-04-28

دیدگاه خود را بنویسید

icon6درباره  ما

about us

دفتر فنی نام برندی است که در اردیبهشت ماه 1399 بصورت کامل و رسمی در دنیای وب فعالیت خود را در حوزه فریلنسری آغاز کرده است. و برای دانشجویان ارزش زیادی کسب کرده است.

 سعی ما بر این است که هر ایرانی که به تخصصی نیاز دارد بتواند به دنیای اینترنت و وب بپیوندد و از طریق آن به درآمد و درخشش در جامعه برسد.

زندگی فرصت کوتاهی برای هر انسانی است ، و هیچکس دوبار زندگی نمی کند.  هدف ما بر مبنای پیروزی جامعه است و آرزو داریم که کشور عزیزمان ایران بتواند روزی بالاترین ها را در بین بقیه کشور ها داشته باشد.

با هم بودن باعث شروع است ، با هم ماندن باعث پیشرفت و در کنار هم کار کردن یک موفقیت است…

دفتر فنی مرجعی برای پاسخگویی به نیازهای شما در زمینه فریلنسری و انجام پروژه های دانشجویی بصورت دور کاری  است . ما همواره در تلاش هستیم که برای افزایش ارائه خدمات پروژه های دانشجویی قدم برداریم ، تا بتوانیم سهمی کوچک در رشد و توسعه کسب‌وکار شما داشته باشیم.

شما در دفتر فنی میتوانید یک تیم پشتیبانی قوی را تجربه کنید، که این یکی از بزرگترین دستاوردهای ما و یکی از مهم ترین عوامل تمایز ما نسبت به دیگران است که منجر به رضایت و اعتماد کاربران نسبت به تیم دفتر فنی شده است. پس تلاش می‌کنیم تا اعتماد شما را به بزرگترین دارایی خودمان تبدیل کنیم.


امروزه با پیشرفت تکنولوژی و افزایش ضریب استفاده از اینترنت، شکل و مفهوم کار دستخوش تغییرات زیادی شده است. این تغییرات فرصت‌‌های فراوانی را در اختیار کارآفرینان، متخصصین و افراد علاقه‌مند به تکنولوژی‌‌های جدید‌‌ می‌گذارد.

فریلنسینگ یا دورکاری، شیوه ای از کار است که در آن متخصصین، بدون نیاز به حضور دائمی در دفتر کار یا تعهد بلند مدت به یک شرکت، به صورت پروژه ای، خدمات حرفه ای خود را به کسب و کارها ارائه می‌دهند. همگام شدن با تغییرات و شیوه‌‌های جدید، رمز موفقیت هر فرد یا سازمان موفقی است. دفتر فنی به منظور تسهیل ارائه خدمات و افزایش رقابت پذیری کسب و کارها و همچنین فراهم آوردن فرصت کاری برابر برای متخصصین، اقدام به طراحی پلتفرم برون سپاری پروژه‌‌های کوچک و بزرگ دانشجویی را بصورت تخصصی نموده است.

متخصصین فریلنسر یا دورکار، با مهارت‌‌هایی مانند برنامه نویسی، طراحی سایت، طراحی گرافیک و دیزاین، تولید محتوا، ترجمه، سئو و سایر مهارت‌‌ها مهندسی قادرند بدون محدودیت‌های معمول مکانی یا زمانی، با ارائه خدمات خود به صورت آنلاین و اینترنتی کسب درآمد نمایند. کارآفرینان و صاحبان کسب و کار با امکان دسترسی به بانک اطلاعاتی بزرگی از متخصصین از تمامی نقاط‌‌ می‌توانند پروژه های دانشجویی مورد نیاز خود را با کیفیت بهتر و قیمت مناسب تری تحویل بگیرند و بهره وری و رقابت پذیری خود را افزایش دهند. این خدمات‌‌ می‌تواند شامل انجام پروژه های دانشجویی ، مقاله نویسی ، پایان نامه ،مهندسی ، طراحی وبسایت ، برنامه نویسی، ساخت اپلیکیشن موبایل، طراحی لوگو و کاتالوگ ، تهیه محتوای نوشتاری و تصویری ، ساخت تیزر تبلیغاتی ، تایپ، ترجمه متون و سایر خدمات حرفه ای مرتبط با پروژه های دانشجویی باشد.

K 0
تعداد پروژه ها
% 0
پروژه های موفق
K 0
فریلنسرها